LOUČENÍ S PŘEDŠKOLÁKY

Pátek 29. červen

Poslední den školního roku jsme zažili spoustu zábavy, veselí i loučení. Po svačince jsme se vydali hledat pohádkový strom, který dětem nadělil dárečky. Po návratu jsme se loučili s předškoláky. Třináct dětí naposledy zavolalo AHOJ ŠKOLKO!!!

VÝLET DO DOUDLEB

Čtvrtek 28. červen 

Celodenní výlet začal v 7:30  odjezdem do Doudleb.Tam jsme si prohlédli zámek a přírodovědné muzeum, navštívili Babiččin dvoreček i zámeckou cukrárnu. Potom jsme odjeli vláčkem do Rokytnice v Orlických horách a autobusem zpět do Kunvaldu.

 
NÁVŠTĚVA FARMY U KŘIVOHLÁVKU

Pondělí 25. červen

Manželé Křivohlavkovi pozvali děti na svou farmu, kde jim ukázali zemědělskou techniku a zvířata. Jako překvapení na ně čekal skákací kombajn a občerstvení.


 

 
PO STOPÁCH HISTORIE

Pondělí 11. červen

Po stopách historie, tak se jmenovala dnešní výprava Kunvaldem. Navštívili jsme významná historická místa, poslední zastávkou byl Domek Na Sboru.

 
DEN  DĚTÍ

Pátek 1. červen

Den dětí jsme oslavili výletem do Rokytnice v Orlických horách. V areálu hotelu Rokytenka jsme pozorovali zvířata, cvičili na hřišti, pochutnali si na zmrzlině. Prohlédli jsme si také náměstí a zámek.

PLAVECKÝ VÝCVIK

Středa 23. květen

Dnes jsme absolvovali pátou lekci plaveckého výcviku v Ustí nad Orlicí. Děti získávají předplavecké dovednosti pod vedení odborných lektorů.

 

PŘEDNÁŠKA PRO RODIČE

Čtvrtek 17. květen

 "Co správného na talíři" - tak se jmenovala přednáška o zdravé výživě, na kterou jsme pozvali do mateřské školy rodiče dětí. Přednášela lektorka zdravého životního stylu paní Darie Micherová. V komorním prostředí třídy Žabiček se rozvinula dlouhá diskuze o výživě dětí.


 
BESÍDKA PRO VEŘEJNOST

Sobota 12. květen

Odpoledne ve 14 hodin začala v sokolovně besídka dětí. Děti předvedly pásmo pohádkových písní, básní a scének. Podívat se přišlo víc než sto hostů. Děti odměnili velkým potleskem a částkou 3 638,- Kč, která byla vybrána na dobrovolném vstupném. Z těchto pěněz bude pro děti uspořádána oslava Dne dětí a ukončení školního roku.

JARNÍ  RADOVÁNKY

Čtvrtek 3. květen

Jaro nás prostě baví!!!!

 
LÉTÁNÍ NA KOŠTĚTI

Pátek 27. duben

Čarodějnický den jsme si užili při výrobě košťátek a létáním na nich.