POLYTECHNICKÉ VZDĚLÁVÁNÍ

pátek 12. únor

Každý měsíc pořádáme tvořivé dílny s polytechnickým námětem. Tentokrát bylo obsahem skupenství vody a koloběh vody v přírodě. Děti pozorovaly, bádaly, zkoušely, vyhodnocovaly........

BĚŽECKÉ LYŽOVÁNÍ

středa 13. leden

Dnes jsme zahájili běžecké lyžování! Předškolákům nabízíme pohybovou aktivitu, která upevňuje zdraví, rozvíjí volní vlastnosti a využívá místních podmínek.

VZDÉLÁVÁNÍ V ROCE 2021

pondělí 4. leden

Začínáme využívat vánoční dárky: hračky, stavebnice, pomůcky, výtvarné materiály......Prostřednictvím nejmodernějších didaktických pomůcek se děti seznamují a pracují v prostorových formátech, používají nejjednoušší algoritmy a samozřejmě se učí prostřednictvím pohádek ve velkém obrazovém zpracování. Až bude dostatek sněhu zahájíme zimní sporty, abychom děti rozvíjeli všestranně, jak jsme si stanovili ve školním vzdělávacím programu "Žijeme na horách".

TEN VÁNOČNÍ ČAS

středa 9. a čtvrtek 10. prosinec

V těchto dnech probíhal v obou třídách projektový den s názvem "Ten vánoční čas".
Děti se seznámily s tradicí Vánoc a vyrobily si svícny

.

MIKULÁŠ

pátek 4. prosinec

Dnes nás po roce navštívil Mikuláš, anděl a čert. Letos za námi nepřišel do třídy, ale na zahradu.

PODZIMNÍ  DNY

čtvrtek 19. listopad

Krásné podzimní dny v přírodě a ve třídě.

MEDOVÁ  SNÍDANĚ

úterý 6. říjen

Dnes se uskutečnil projekt Ministerstva zemědělství Medová snídaně s lektorkou Mgr. Monikou Jindrovou. Vzdělávání proběhlo venku ve stanu, který škole zapůjčili a postavili místní hasiči.

ZAČÍNÁ PODZIM

úterý 22. září

Slunečná podzimní dopoledne trávíme každý den v přírodě.

O ČERVENÉ KARKULCE

pondělí 14. září

Dnes za námi přijelo divadlo Kozlík se známou loutkovou pohádkou.