LYŽOVÁNÍ

Pondělí 7. leden

Využili jsme výborné sněhové podmínky a zahájili bežecké lyžování!

VÁNOČNÍ ČAS

17. - 22. prosinec

Těšíme se na Vánoce - vyrábíme dekorace, malujeme, zpíváme, máme besídku s dárečky, návštěvu z Bartošovic.........

ZIMNÍ RADOVÁNKY

Čtvrtek 13. prosinec

Užíváme si sněhu, sluníčka a sportování!

MIKULÁŠ V MATEŘSKÉ ŠKOLE

Středa 5. prosinec

Dnes nás navštívil Mikuláš s andělem a dvěma čerty. Děti se jich vůbec nebály, zazpívaly jim a každý si s Mikulášem popovídal. Za odměnu dostaly dva balíčky. První byl zakoupen z výtěžku z podzimní akce a druhý dostaly od místních hasičů! Děkujeme.

ZPÍVÁNÍ U VÁNOČNÍHO STROMU

Sobota 1. prosinec

Předškoláci Matouš, Robin, Šárka, Natalka, Vaneska a Elza se sešli v podvečer v mateřské škole, aby se převlékli za sněhuláky a vystoupili s krátkým programem u vánočního stromu v centru Kunvaldu.

USPÁVÁNÍ  PAVOUČKU

Pátek 2. listopad

Se setměním přišlo před školu asi šedesát dětí se svými rodiči pomáhat s uspáváním pavoučků. Trasa se světýlky nebyla dlouhá a končila na fotbalovém hřišti. Tam děti dostaly malou odměnu a občerstvení. Celou akcí provázela paní Vanda Hlaváčková.
Z dobrovolného vstupného ve výši 1531,-Kč bude dětem zakoupena mikulášská nadílka.

SOUTĚŽENÍ  SE  STRAŠIDÝLKY

Čtvrtek 1. listopad

První listopadový den dopoledne se konala společná akce obou tříd. Děti se bavily při přenášení netopýrů, házení dýní. Tvořily strašidýlka a další podzimní dekorace.

ZPÍVÁNÍ  PRO  DUCHODCE

Neděle 7. říjen

Šárka, Natalka, Vaneska, Kačenka a Robin zazpívali na setkání důchodců v sokolovně.

SOLNÁ JESKYNÉ

Čtvrtek 20. září

Pravidelně, celkem 10x, navštěvujeme solnou jeskyni Krystal v Žamberku. Touto aktivitou podporujeme péči o zdraví dětí.

BABÍ LÉTO

Úterý 11. září

Krásného počasí a kouzelné přírody si každý den užíváme při dopoledním pobytu venku.

VÍTÁME VÁS

Pondělí 3. září

Začíná školní rok 2018/2019. Dopoledne za dětmi přijelo divadlo Kozlík s pohádkou O perníkové chaloupce a večer se konala schůzka rodičů.