Mateřská škola  informuje o zápisu dětí na školní rok 2017/2018,

který se uskuteční 12. května 2017:

• Zájemci o přijetí dítěte si během dubna 2017 opatří Žádost o přijetí – buď přímo v MŠ nebo na ZDE.
  • Žádost o přijetí je třeba odevzdat nebo poslat do MŠ nejpozději do 30.4.2017.
  • Pokud by počet žádostí převyšovat kapacitu školy, ředitelka rozhodne dle stanovených kritérií.
  • Rozhodnutí o přijetí dítěte vydá ředitelka do 14 dnů po 30.4. 2017.
  • Rodič / zákon. zástupce ho osobně převezme na „zápisu“, na který obdrží pozvánku.
  • Rozhodnutí o nepřijetí dítěte obdrží rodič / zákon. zástupce poštou doporučeně.
  • Další informace o MŠ získáte na: tel: 465 619 170, či e-mailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

D U B E N

*3., 10., 24. - Angličtina – přihlášené děti