VELIKONOČNÍ TURNAJ

Dne 11. 4. 2017 proběhl velikonoční turnaj žáků 1. stupně ve vybíjené proti všem, který jsme doplnili zábavnými soutěžemi družstev.

Ke sportování byly vyhrazeny dvě vyučovací hodiny.  Žáci se rozdělili do pěti smíšených družstev a v této sestavě absolvovali vybíjenou i soutěže.

V průběhu soutěží členové družstev výborně spolupracovali a všichni se snažili o co nejlepší výkon. Nejúspěšnější bylo družstvo ve složení: Faiferová Karolína - 5. roč., Vágnerová Eliška - 3. roč., Beňadik Dino - 2. roč., Vagnerová Tereza - 2. roč., Štěpán Adam - 1. roč.

Turnaj ve vybíjené jsme hráli systémem “každý s každým“. Nejlépe si se soupeři poradilo družstvo ve složení: Fajgl Patrik - 4. roč., Křičenská Nikola - 4. roč., Trnčák Nikolaj - 3. roč., Hlaváčková Jana - 2. roč., Haken Dan - 1. roč.

Všichni žáci si určitě zaslouží pochvalu za bojovnost a spolupráci.

Mgr. L. Příkopová