ZEMĚPISNĚ TURISTICKÝ VÝLET ČESKÝ RÁJ – PRACHOVSKÉ SKÁLY

Akce se uskutečnila ve dnech 21. 6. – 23. 6. 2017. Výletu se zúčastnili 4 žáci 7. ročníku a 11 žáků 9. ročníku s pedagogický dohledem p.uč. Frimlové a Frankové.
Přesuny se uskutečnily vlakem – busem - pěšky. Žáci byli ubytováni v kempu Jinolice v chatkách. S ubytováním a se stravou jsme byli celkem spokojeni.
První den po ubytování jsme se vydali do Prachovských skal. Žáci byli seznámeni s historií skal a odpolední vycházka ve skalách se všem líbila.
Druhý den jsme se vydali směr Turnov město a naším cílem byla rozhledna, hrad Valdštejn a zámek Hrubá Skála. Celodenní výlet byl skvělý a počasí nám přálo.
Třetí den jsme se rozloučili s kempem a Jinolicemi a náš cíl byly Trosky. Výlet s plnou zátěží byl vyčerpávající, ale výhled z Trosek za to určitě stál.
Domů jsme se vrátili všichni v pořádku, zdraví a obohaceni o spoustu krásných zážitků.
Mgr.  Zdena Franková