MIKULÁŠSKÁ DISKOTÉKA

Žáci 9. ročníku s třídní učitelkou  naplánovali a připravili diskotéku  k 1.prosinci. Johana vytvořila nápadité plakáty, jimiž byly na diskotéku pozvány všechny děti.  Radek vybral hudbu a zajistil aparaturu pro její kvalitní produkci, Míša s Kamilou promýšlely doprovodný program, soutěže, aby zábavou nebylo jen pohupování těla s rukama nad hlavou. Děti rády mezi sebou soutěží, zvlášť oblíbená je židličková a plouživý tanec s míčkem mezi dvěma čely. Sladkost byla vždy odměnou za vítězství. Na programu bylo i stužkování deváťáků a nechyběla ani návštěva Mikuláše s andělem a s čerty. Někteří tanečníci jim i přednesli básničky nebo Mikuláši zazpívali. Diskotéka byla pěkná, všichni se skvěle bavili a tančili a to vše díky dobré organizaci zajištěné společnými silami děvčat a chlapců z devítky a jejich třídní učitelky.