Hledáme  učitelku/učitele 1. stupně, zájem o sport vítán.

Pracovní pozice je na plný či částečný pracovní úvazek ve škole s malým počtem žáků ve třídách.
Nástup ideálně od 25. 8. 2020 ev. 1. 9. 2020; zatím se jedná o pracovní poměr na dobu určitou – v budoucnu lze na dobu neurčitou.
Kvalifikační předpoklady dle zákona o pedagogických pracovnících – ukončené magisterské studium učitelství 1. stupně. Rádi uvítáme i studentku/studenta pedagogické fakulty před ukončením studia.
Benefity: příjemný a přátelský pracovní kolektiv, pěkné prostředí,  dobrá dopravní dostupnost; 40 dní dovolené za kalendářní rok, stravování v budově školy s finančním příspěvkem, příspěvky FKSP, základní plat dle platných tarifních tabulek ve školství.
Informace na telefonním čísle 736 404 815